Apie mus

   

       Batukai dėl kurių verta pradėti vaikščioti...

    


SVEIKI ATVYKĘ Į MŪSŲ PARDUOTUVĘ!

Oficialus Mrugala, Porto, Pablosky, Bartek ir Froddo ortopedinės vaikiškos rankų darbo avalynės atstovas ir platintojas Lietuvoje.

Rankų darbo odiniai ortopediniai batai vaikams internetu.

 

Jau 31 metus, Mrugala šeima gamina sveikus ir gražius batus vaikams.

Pirmieji gyvenimo metai yra labai svarbūs vaiko pėdų vystymuisi. Mrugala ir Porto avalynė palaiko normalų vaikų kojų augimą, todėl vėliau gyvenime jiems sumažėja pėdų ligų ir problemų rizika.

MRUGALA batai gaminami rankomis nedidelėje šeimos gamykloje Lenkijoje, todėl atsakingai kontroliuojamas visas eigos procesas. Gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės ES sertifikuotos žaliavos, kad batai liktų saugūs vaikams ir juose nebūtų jokių kenksmingų medžiagų. Klientai, kurie vertina aukštą kokybę bei įdomų dizainą, pripažįsta ir pasitiki Mrugala batais. 

PABLOSKY batai – tai Ispanijos kompanija, gaminanti avalynę, skirtą vaikams ir paaugliams nuo 0 iki 14 metų. Pradėjusi savo veiklą daugiau kaip prieš 40 metų, kompanija griežtai kontroliuoja visą produkcijos pagaminimo procesą. Tai, kartu su nuolatiniu siekiu tobulėti, vystytis ir ieškoti geriausią patogumo ir šiuolaikiško dizaino derinį, leido Pablosky tapti vienai iš pirmaujančių kompanijų vaikiškos avalinės rinkoje. Šiuo metu Pablosky parduoda savo produkciją daugiau kaip 30 pasaulio šalyse. 

Mes siekiame, kad Jūsų vaikučių kojytės išlaikytų taisyklingą formą, o mažieji galėtų džiaugtis spalvingais ir patogiais batukais.

FRODDO batai

Prekės ženklo istorija

Išsipildžiusi vaikystė neturi nieko bendra su švara, paklusnumu ar klausymosi mamos, kuri liepia suvalgyti visą obuolį. Laimingas vaikas yra mažas žaismingas vaikas, turintis laisvę mėgautis žaidimu su draugais, atrasti, kiek smėlio tilps medžio skylėje , kiek kirminų telpa į mažą puodelį ar kaip greitai jis gali suvalgyti visa šokolado plytelę. Nė vienas vaikas nėra toks pats, kaip ir nė viena koja. Mes švenčiame šią įvairovę, mes ją švenčiame ir nenorime praktikuoti vieno visiems tinkančio požiūrio, nes tokiu būdu prarandamas visas grožis. Mes norime priversti vaikus jaustis taip, tarsi šis individualus batas, sandalai ar kedai būtų sukurti būtent jiems. Laisvai augantys vaikai yra ne tik laimingesni, bet ir palieka ryškius pėdsakus.

Paveldas

„Ivančica“ buvo įkurta kaip maža įmonė, kurią sudarė batsiuvių grupė. Tarpusavio pagalbos, žinių atnaujinimo ir sunkaus darbo dėka mes tapome įmone, turinčia daugiau nei tūkstantį darbuotojų - šiandien pirmaujančia avalynės gamintoja Kroatijoje. Mes išaugome, tačiau pradinio entuziazmo ir solidarumo dvasia išliko ta pati - nuo 1946 m.

Kokybė

„Ivančica“ gamina 5000 porų batų per dieną. Kadangi vyras per dieną vidutiniškai žengia 18 000 žingsnių, o vaikas - dar daugiau, manome, kad kiekvienas iš šių žingsnių yra mūsų atsakomybė, bet kartu ir atlygis. Kiekvienas batas, kurį siūlome rinkoje, gaminamas ekologiškai, be jokių kenksmingų medžiagų ir junginių, tokių kaip chromas (VI). Gaminame batus, kurie rūpinasi aplinka, taip pat vaikų sveikata.

Rašyk
Skambink